Koła zainteresowań

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 

Dzień tygodnia

LP

RODZAJ ZAJĘĆ/KOŁA ZAINTERESOWAŃ

GODZINY ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

 

 

poniedziałek

1.

Zajęcia socjoterapeutyczne

 8:00- 8:45

B. Mazurek

2.

KOŁO MATEMATYCZNE

 9.45-10.30 S. Konarzewska

3.

Koło j. niemieckiego

14.10 -14.55 

M. Krysiak

4.

Koło j. polskiego

14.10 -14.55

J. Makowska

5.

Koło j. polskiego

14.10 -14.55

R. Runc

6.

Koło wokalne

14.10 -14.55

A. Krenca

wtorek

7.

Koło polonistyczne

8.00- 8.45  

D. Mordal

8.

Koło teatralne 

 14.10- 14.55

D. Nowak

9.

Koło j. angielskiego

12:30– 13:15 

A. Zabłocka -Hubert

10.

Koło dziennikarskie

12:30– 13:15

I. Ananicz, J. Makowska

11.

LOGOPEDIA

11.35-12.20

E. Korkosz

12.

Koło j. polskiego

13.20- 14.05

J. Makowska

13

SKS

14.10 -14.55

B. Chaładus

środa

14.

„W drodze do wieczernika” klasa 3a Pęzino

9:45– 10:30

L. Mieleniewicz

15.

SKS

12:30– 13:15 

M.Piecychna

16.

„W drodze do wieczernika” klasa 3b Pęzino

13:20–14:05 

L. Mieleniewicz

17.

Koło przyrodnicze/w 2 sem.- 1 Pomoc przedmedyczna

13.15- 14.50 

M. Wiśniewska

18.

„Wzorowy chrześcijanin” klasy IV - VI

 14:10– 14:55

L. Mieleniewicz

19.

Koło plastyczne

13.20-14.05 

M. Ościak

20.

Koło komputerowe

 14.10- 14.55

M. Ościak

21.

Koło j. niemieckiego

 14:10– 14:55

M. Krysiak

22.

Koło matematyczne kl.3a

14.55-15.40 

D.Tracz

23.

„W drodze do wieczernika” klasa 3a Ulikowo

 15:00- 15:25

L. Mieleniewicz

piątek

 

 

 

 

 

24.

Koło j. angielskiego

9.45-10.30

A.Zabłocka -Hubert

25.

LOGOPEDIA

11.35-12.20

E. Korkosz

26.

„Rusz głową”

12.20-13.15 

B. Żebrowska

27.

Doświadczenia małego przyrodnika

12.30-13.15 

B. Hybiak

28.

SKS

14.10-14.55

B. Chaładus

29.

zbiórki drużyny harcerskiej

13.20- 15.00

D. Milczarska-Kogut

sobota 30. raz w miesiącu-rajdy i biwaki  

D. Milczarska -Kogut

 

 

GODZINY PRACY LOGOPEDY

mgr Elżbieta Korkosz

 

            WTOREK
                 

  ŚRODA
 
            

         PIĄTEK
     
 

     8.00- 12.20

       8.00- 12.20

 8.50-12.20

 

 

GODZINY PRACY PEDAGOGA

mgr Beata Mazurek

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 800 – 1300  800 – 1445

 900 – 1220

1420 – 1440

 800 – 1445  800 – 1150

 

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

mgr Małgorzata Krajewska

WTOREK

ŚRODA

PIĄTEK

 7.20-13.20   7.20-12.20   7.20-13.20

 WTOREK 8.00-8.45- Miłośnicy czytania, zajęcia doskonalące czytanie i słuchanie

 

GODZINY PRACY PSYCHOLOGA

mgr Milena Strefner

CZWARTEK

9.45-14.45