APEL do RODZICÓW i UCZNIÓW

            W związku z zawieszonymi zajęciami, w celu utrzymywania stałego kontaktu oraz wymiany informacji, proszę Rodziców i Uczniów o zapoznawanie się z informacjami przekazywanymi za pomocą dziennika elektronicznego.

Dyrektor szkoły

Uwaga ! - 11. 03. 2020 r.

Zajęcia w Twojej szkole  będą zawieszone na 2 tygodnie;  
12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno- wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Od poniedziałku, 16 marca 2020 r. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.

Wycieczka kl. szóstych i trzeciej

10  marca 2020 r. klasy 6 "a", 6 "b" oraz 3 wraz z wychowawcami  udały się na wycieczkę do Szczecina. Naszym celem było zwiedzanie podziemnych  schronów  z czasów 2 wojny światowej. Niewiele osób wie, że pod stacją PKP  w Szczecinie znajdują się podziemia. Dziś to muzeum, ale w czasach wojny ratowały mieszkańców Szczecina przed nalotami bombowymi.

Czytaj więcej: Wycieczka kl. szóstych i trzeciej

Nasi Harcerze

W dniach 6-8. 03. 2020 r. Harcerze z naszej szkoły w bardzo licznym gronie uczestniczyli w biwaku harcerskim "Zjazd Dworów Szlacheckich". Biwak organizowały absolwentki naszej szkoły Faustyna Giera i Kornelia Łaszczuk.

Czytaj więcej: Nasi Harcerze

Czytam z klasą, II moduł

 W lutym i marcu klasa 3 realizowała II moduł projektu "Czytam z klasą.  Lekturki spod chmurki" pod tytułem "Zwierzęce lekturki spod chmurki". Do omówienia wybraliśmy książkę pt. "O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego.                                       

Czytaj więcej: Czytam z klasą, II moduł

Podsumowanie pracy za I semestr roku szkolnego 2019/20.

Tradycyjnie już, na naszym apelu, mieliśmy okazję poznać naszych „naj ” w różnych dziedzinach życia szkolnego.  I tak w nauce i zachowaniu:

  • najlepsze klasy pod względem nauki to:  4, 5b, 5a
  • najlepsze klasy pod względem frekwencji to:  4, 8a ,6a

Czytaj więcej: Podsumowanie pracy za I semestr roku szkolnego 2019/20.

Dzień Malucha 2020

W dniu 27 lutego 2020 r. w progach Naszej Szkoły powitaliśmy przyszłych uczniów. Tego właśnie dnia odbył się Dzień Malucha. Przybyli zaproszeni Rodzice ze swymi Dziećmi. Goście spotkali się z Dyrekcją Szkoły, zobaczyli gabinety szkolne i ich wyposażenie. W sali gimnastycznej na przybyłych czekała grupa wokalna (uczniowie klasy 4 i OB), która zaprezentowała krótki recital muzyczny.

Czytaj więcej: Dzień Malucha 2020

Dodatkowe informacje