Rok szkolny 2018/2019 już za nami

              Można powiedzieć, ze rok szkolny 2018/2019 był historyczny. Wśród wielu wydarzeń w pamięci pozostaną obchody stulecia niepodległej Ojczyzny i egzaminy ósmoklasistów. Po wielu trudach nadszedł oczekiwany finał, czyli 19 czerwca.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się w naszej szkole o godz. 9.00. Cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej, nie zabrakło też rodziców.

 

Uwagę wszystkich skupiły na sobie klasy VIII A i VIII B, które krótkim programem artystycznym (przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyń- p. Renaty Runc i p. i Doroty Milczarskiej- Kogut) oraz symboliczną różą chciały podziękować nauczycielom za wszystkie lata nauki i jednocześnie, po raz pierwszy jako absolwenci klas ósmych, pożegnać się ze szkołą.  Koleżanki i koledzy z klasy I B piosenką życzyli im „wypłynięcia na szerokie wody”.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie przez p. dyrektora świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce, dyplomów za stuprocentową frekwencję, za udział w zawodach sportowych…

Ale najbardziej oczekiwanym przez wszystkich uczniów momentem było otrzymanie świadectw, by w końcu rozpocząć WAKACJE!!!

Życzymy Wam, aby były one WESOŁE, SŁONECZNE I BEZPIECZNE!
MIŁEGO WYPOCZYNKU Śmiech

Dodatkowe informacje