Bal karnawałowy 2019

Karnawał to czas zabaw, maskarad i wielkich balów. Trwa od święta Trzech Króli do środy popielcowej. Dziś największe na świecie parady karnawałowe odbywają się w Brazylii, w Rio de Janeiro. Przez cztery dnie i noce króluje tu muzyka i taniec, nazywany sambą. W tym czasie odbywają się huczne zabawy i uliczne parady.  Bale karnawałowy nie mógł ominąć również naszej szkoły.

Tegoroczny bal karnawałowy klas 0-III  odbył się 21 lutego 2019 roku. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w bajkową krainę za sprawą naszych uczniów, albowiem oni przebrali się za postacie z bajek.

Były Wróżki, aniołki, pszczółki, motylki, królewny i batmani - wszyscy bawili się doskonale i  z dumą prezentowali swoje stroje. Podczas balu odbyło się wiele konkursów, a uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem.  Bal upłynął w miłym nastroju i na chwilę uczniowie zapomnieli o lekcjach.

Dodatkowe informacje