Świąteczny Kiermasz Charytatywny 2019r.

         W dniach 16-20 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz charytatywny. Inicjatorami kiermaszu byli Rodzice naszych uczniów. Do akcji włączyli się również nauczyciele i chętni uczniowie. Celem kiermaszu charytatywnego była sprzedaż ozdób świątecznych. Zebrane pieniądze zasiliły docelowe konto brata naszej uczennicy- Pawła (absolwenta naszej szkoły). Celem zbiórki dla Pawła jest zakup nowoczesnej protezy lewej ręki. Podczas kiermaszu zebrano kwotę 2592, 85 zł, która została przekazana na wskazane konto.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w w/w akcję.

                                                                                                           Organizatorzy kiermaszu.

Klasa 3 – projekt „Czytam z klasą”

W grudniu klasa 3 zakończyła realizację modułu I z realizowanego projektu „Czytam z klasą”.  Moduł I nosił tytuł „Fikuśne lekturki spod chmurki”. Do omówienia wybraliśmy lekturę „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek 4 prawych i 6 lewych” autorstwa Justyny Bednarek.

Spośród zaproponowanych do wykonania zdań wykonaliśmy kilka zalecanych i wybranych:

Chlebowy Dom – Marianowo

     W grudniu uczniowie klasy 3 i 2a wybrali się na warsztaty do Marianowa. W znajdującym się tam gospodarstwie agroturystycznym o nazwie „Chlebowy Dom” zgłębialiśmy tajniki pieczenia różnych wyrobów. Podczas zajęć uformowaliśmy chleb z wcześniej przygotowanego ciasta, który po upieczeniu zabraliśmy do domu.

Czytaj więcej: Chlebowy Dom – Marianowo

WESOŁYCH ŚWIĄT 2019r.

Życzymy Wszystkim- zdrowych, spokojnych
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Do zobaczenia 7 stycznia 2020r. Uśmiech

Dodatkowe informacje